• Неодамнешно
капацитивни сензор LJC18A3-Б-Z/BX 18mm дијаметар,10мм детектив растојание DC6-36V 3 жици,БЕЗ сензор префрлате

капацитивни сензор LJC18A3-Б-Z/BX 18mm дијаметар,10мм детектив растојание DC6-36V 3 жици,БЕЗ сензор префрлате

DEN 162.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
LJC18A3-Б-Z/BX
сертификација:
ЕМК,CCC
Гаранција:
1year
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Број На Модел На:
LJC18A3-Б-Z/BX

Најдобри понуди