• Неодамнешно
  • -5 %
WZAUDQ LA38-11X2 На 22 mm 2 опрема за заклучување одберете switch сребро контакт

WZAUDQ LA38-11X2 На 22 mm 2 опрема за заклучување одберете switch сребро контакт

DEN 64.00
DEN 67.20

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе процесот секоја parcelss.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ве молиме контактирајте со нас ако треба два контакт глави или два затворени контакти 1 кутија број : 10 Номинална струја : 10 A 660 V Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.И корисни коментари за други клиенти.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.Бренд : WZAUDQ Модел : LA38-11 X2 Отворање : 22 mm Контакт Материјал : Сребрен Точка Оперативни структура : за заклучување копче за префрлање Контакт : стандардниот еден нормално отворен е нормално затворени. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
LA38-11X2
сертификација:
CE
тековната:
10A
Карактеристики:
Алуминиумска глава сребрени контакти
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
WZAZDQ
Гаранција:
Три години

Најдобри понуди