• Неодамнешно
  • -20 %
10pcs/многу НОВИ Dock Конектор за Полнење Порта за Samsung Галакси S3 S III GT-I9300 мини Micro USB Конектор џек Штекер Flex поправка

10pcs/многу НОВИ Dock Конектор за Полнење Порта за Samsung Галакси S3 S III GT-I9300 мини Micro USB Конектор џек Штекер

DEN 54.00
DEN 67.68

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на нашата продавница!
Среќна нова година! ^_^ Вашата нарачка денеска ќе се испрати во 2-3 работен ден,ви благодарам. Испраќање од страна на " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која е само песна информации во Кина , нема информации за песната во вашата земја. Откако го изберат, pls на чекање за тоа трпеливо! Ви благодариме!

Други карактеристики

Број На Модел На:
полнење порта
Бренд Име:
cltgxdd

Најдобри понуди