• Неодамнешно
  • -20 %
Ново 1 CH 1Channel RF Предавателот Круг Безжичен Далечински Управувач ,315/433.92 MHZ,EV1527

Ново 1 CH 1Channel RF Предавателот Круг Безжичен Далечински Управувач ,315/433.92 MHZ,EV1527

DEN 192.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

Молиме забележете : ( ова не е за лице во лице копирате или клонирање или дуплицирање ) тоа е само еден заеднички RF далечински управувач(предавател ).па тоа е само стручно може да се купи само тоа.или кои купуваат нашите прекинувач ,тогаш треба дополнителни предавател. Ако ви новак за RF далечински контролен систем . ве молиме да се купи други удвојување/клонирање /копираат далечински управувач . ние сме Толку Немоќна да го реши овој проблем. Драг пријател.ако не знаете .ве молам не го оставајте цел.. ви благодариме Спецификација : Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 0-50m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша, тоа ќе се зголеми и да падне за 10%-50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 MHz или 433 MHz (Default 315 MHz) Напојување : 3 X CR2016 Батерија (НЕ се вклучени)

Други карактеристики

Големина:
315Mhz, 433Mhz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
BIEKE-2
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
0-50 метри
тековната:
10A
Карактеристики:
2 копче
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди