• Неодамнешно
PS101 2mm Никел Позлатен Приклучок 2mm злато позлатен банана џек отворање дијаметар 5mm 30VAC-60VDC/10A Max

PS101 2mm Никел Позлатен Приклучок 2mm злато позлатен банана џек отворање дијаметар 5mm 30VAC-60VDC/10A Max

DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен

Боја : Црвена црна Жолта Зелена Сина Материјал изолатор : PA Тело : Месинг површина : Никел позлатен Оценет напон/тековни 30vac-60vdc,макс.10 A

Други карактеристики

боја:
20pcs Црвена, 20pcs Сина, 20pcs Зелена, 20pcs Црна, 20pcs Жолта, 10pcsRed 10pcsBlack, 4pcs X 5 Бои
Број На Модел На:
PS101
Бренд Име:
KSSTCONNECT
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
Примена:
Осветлување
Тип:
панел socket

Најдобри понуди