• Неодамнешно
Нови SMA Машки Приклучок Конектор Switch RP - SMA Машки Plug Конвертор RG58 трговија на Големо Брзо Брод 50CM 20 Адаптер

Нови SMA Машки Приклучок Конектор Switch RP - SMA Машки Plug Конвертор RG58 трговија на Големо Брзо Брод 50CM 20 Адаптер

DEN 104.16

Количина на стоки
Тековен


Нови SMA Машки Приклучок Конектор Switch RP-SMA Машки Plug Конвертор RG58 трговија на Големо Брзо Брод 50 CM 20" Адаптер

Други карактеристики

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
pigtail
Конектор A:
SMA Машки Приклучок
Конектор Б:
RP-SMA машки приклучок
кабелот тип:
RG58
Должина на кабел:
50cm
статус:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
Адаптер

Најдобри понуди