• Неодамнешно
WIFI продолжување кабел SMA машки switch RP TNC машки женски pin pigtail кабел за RG58 20inch 50cm брзо брод

WIFI продолжување кабел SMA машки switch RP TNC машки женски pin pigtail кабел за RG58 20inch 50cm брзо брод

DEN 94.08

Количина на стоки
Тековен


Нови SMA Машки Приклучок Конектор Switch RP-TNC Машки Plug Конвертор RG58 трговија на Големо Брзо Брод 50 CM 20" Адаптер

Други карактеристики

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
SMA машки кабел собранието
Конектор A:
SMA Машки Приклучок
Конектор Bck:
RP-TNC машки со чашката
кабелот тип:
RG58
Должина на кабел:
50cm или на барање
статус:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
Адаптер

Најдобри понуди