• Неодамнешно
  • -18 %
2*0.75 мм Гроздобер Извртени Електрична Жица Беж Текстилни Кабел Lumiled Гроздобер Светилка Кабелот Плетенка Ретро Pendant Светлина Светилка Жица 10M

2*0.75 мм Гроздобер Извртени Електрична Жица Беж Текстилни Кабел Lumiled Гроздобер Светилка Кабелот Плетенка Ретро Pendant

DEN 785.00
DEN 957.12

Количина на стоки
Тековен


ПРОЗОРЦИ : Item испратени од UPS, да се постигне повеќето земји во рок од 2 до 5 дена.Сите предмети ќе бидат испратени од страна на EMS, DHL , FEDEX, UPS-от, ТНТ, кина пост, хонг конг пост.
Conducter : Бакар. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Номинална Напон : 300 V. Ова е затоа што сакате да се избегнат некои проблеми кои ќе влијаат на примање, како што се нејасно адреса, или личните барања или индивидуален стил е недостаток и така натаму.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Номинална Температура : 105 °C.
FEDEX : Item испратени од FEDEX, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.
За некое место како ОАЕ, Сингапур, .
Кина пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Shippment :
Ние Брод на Светот .
Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.
Жица Од Бакар Големина : 2*0.
Prodcut Туш :
Добредојдовте на пролет продавница и да уживате во вашето време.
Сите предмети се испраќаат за слободни освен такси како данок или должност наплаќа од вашата земја. Ние имаме богато искуство на најголемиот дел цел извоз
EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.75 MM2;,Надвор Дијаметар е 6 MM,дијаметарот на Бакар е 1.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
HK пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 денови. Но, тоа може да потрае некое проблеми и за нас.
Ве молиме завршите вашето плаќање по потврдување.
Плаќање :
Ali Express Безбедност на плаќање; Ali Express Зачувам плаќање на услугата. сте одбрале директна линија.Наплата износ не ги вклучува превозот и ракувањето цена Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
ТНТ : Item испратени од ТНТ, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.

Други карактеристики

Тип:
Изолирани
Бренд Име:
mumuli
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Beige01
Изолација Материјал:
ПВЦ
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста
Примена:
Апарати за домаќинство
Примена:
Осветлување
Карактеристики:
Извртени Плетенка Жица
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
ПВЦ
Изглед:
2*0.75mm2
боја:
Беж
Точка име:
Гроздобер Светилка Кабелот Извртени Електрична Жица Гроздобер Кабелот За Напојување

Најдобри понуди