• Неодамнешно
SD20 20mm 12 Pin 12P Плоштадот Страната Водоотпорен Авијација Конектор Десен Агол IP68

SD20 20mm 12 Pin 12P Плоштадот Страната Водоотпорен Авијација Конектор Десен Агол IP68

DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен

Контактирајте со Дијаметар(mm) : КОЛ.1*12;Номинална Напон и Струја : AC 380 V,5 A. Го издржат Напон : AC 1500 V;Контакт Resistancemm) : 5 M ohm; Отпор на Изолација : 2000 M ohm; Спојување Тип : Навој Спојка Одговара за Кабел Надворешниот Дијаметар Опсег : КОЛ.8-12mm;Тип на Врска : Soder Пакет : 1 Пар од Водоотпорен Авијација Конектор Опис :
Авијација Конектор Приклучок + Приклучок, IP96 Водоотпорен, Злато Позлатен Месинг Conatct, Лемење Престанок, Завртка за Заклучување.
Широко се користи на различни machineries, опрема, комуникации, осветлување, возови, маринци итн.
Ви благодариме за вашиот busine×левити?

Други карактеристики

Број На Модел На:
SD20-12
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
VGA
Пол:
Комплетен сет

Најдобри понуди