• Неодамнешно
6 Групи/Број 6 Модели DT06/DT04 2/3/4/6/8/12 Pin Мотор/Менувачот Водоотпорен Електрични Полнач За Автомобил,Автобус,Мотор,Камион 22-16AWG

6 Групи/Број 6 Модели DT06/DT04 2/3/4/6/8/12 Pin Мотор/Менувачот Водоотпорен Електрични Полнач За Автомобил,Автобус,Мотор,Камион

DEN 813.12

Количина на стоки
Тековен


Производи вклучуваат терминали
Ако треба да се купи висок квалитет терминали, ве молиме кликнете на линкот подолу https : //www.aliexpress.com/store/product/50-PCS-1-6-Series-Terminal-Automotive-Connector-male-Terminals-0462-202-16141/1556191_32840966731.html?spm=2114.12010612.0.0.1617f48dh HFw Kp https : //www.aliexpress.com/store/product/50-PCS-1-6-Series-Terminal-Automotive-Connector-Terminals-0462-201-16141/1556191_32842215545.html?spm=2114.12010612.0.0.1617f48dh HFw Kp
1 Сет на 2/3/4/6/8/12 Pin Германски Конектори Водоотпорен жица електричниот конектор приклучок 22-16 AWG Автомобилски Приклучок
100% Сосема Нов!!!
Пакетот вклучува : 2/3/4/6/8/12 Pin Машки и Женски Plug Водоотпорни гумени На ccessories и Andcontacts

Други карактеристики

Бренд Име:
YUEQINGLIAOWANG
Број На Модел На:
2/3/4/6/8/12 Pin
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
машки женски

Најдобри понуди