• Неодамнешно
  • -10 %
4G LTE антена 18dbi со 2x 3m кабли продолжување TS9 конектор HUAWEI модем E3131 E586 E589 MF80

4G LTE антена 18dbi со 2x 3m кабли продолжување TS9 конектор HUAWEI модем E3131 E586 E589 MF80

DEN 583.00
DEN 648.00

Количина на стоки
Тековен


4 G LTE антена 18dbi со 2x 3m кабли продолжување TS9 конектор HUAWEI модем E3131 E586 E589 MF80
Спецификација : Фреквенција : 4 G LTE 690-2700 Mhz Стекнат : 18d Bi Поларизација Тип : Вертикална Номинална Моќност : 10 W Текст Отпорност : 50 Ohm должина на Кабел : 2x 3m Конектор : TS9 Опционален приклучок : SMA/CRC9/MS156/MMCX,итн,ве молиме слободно контактирајте со нас

Други карактеристики

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
4g lte антена
Фреквенција :
4G 690-2700Mhz
Конектор :
TS9
is_customized:
Yes
текст отпорност:
50Ohm
Добивка:
18dBi
Поларизација Тип:
Вертикална
Номинална моќност:
10W

Најдобри понуди