• Неодамнешно
  • -26 %
BGEKTOTH 82x52x35mm Пластични Водоотпорни Електронски Комплет Кутија Проектот Инструмент Случај Изградена-во Дупка

BGEKTOTH 82x52x35mm Пластични Водоотпорни Електронски Комплет Кутија Проектот Инструмент Случај Изградена-во Дупка

DEN 51.00
DEN 69.12

Количина на стоки
Тековен


Функција : 100% Нови и Некористени. Тешки мерач екструдиран пластична конструкција. Вграден-во дупка се одржи коло. Одлични перформанси водоотпорен. Добро за електронски проекти, единици за напојување, студентски проекти,засилувачи и слично. Спецификација : Вграден-во дупка Материјал : пластични Боја : црна Димензии : 82x52x35mm/3.23x2.05x1.38" Апликации : електронски проекти,единици за напојување Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 1pc x Пластични Електронски Проектот Кутија(завртки НЕ се вклучени)

Други карактеристики

Бренд Име:
BGEKTOTH
Број На Модел На:
1A60464

Најдобри понуди