• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs Toggle switch 3 пина latching toggle switch 6A/125V 3А/250V 2 брзини за да се префрлате префрлате

10pcs Toggle switch 3 пина latching toggle switch 6A/125V 3А/250V 2 брзини за да се префрлате префрлате

DEN 159.00
DEN 177.12

Количина на стоки
Тековен

10pcs Toggle switch 3 пина latching toggle switch 6 A/125 V 3А/250 V 2 брзини за да се префрлате префрлате
Опис : име на Производ : за да се префрлате switch Материјал : метал, пластика Pin број : 3 Производ во боја : сина Инсталација метод : монтажа Пакет количина : 10pcs Оценет оптоварување : 6 A/125 V; 3А/250 V Опрема број : 2 Висока чувствителност Долг животен век циклуси обезбедување на Квалитет на производи

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
CXKG--002
Бренд Име:
DexMRtiC
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1 година
сертификација:
CCC
Име на производ:
За Да Се Префрлате Префрлате
Материјал:
пластични, метални
Pin Број:
3
Производ Во Боја:
Сина
Инсталација Метод:
Монтажа

Најдобри понуди