• Неодамнешно
  • -12 %
1Pc IEC 320 C20 Машки Конектор Моќ AC Power Plug Компјутер 16A 250V

1Pc IEC 320 C20 Машки Конектор Моќ AC Power Plug Компјутер 16A 250V

DEN 118.00
DEN 133.44

Количина на стоки
Тековен

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Најновиот Дизајн Тоа се вклопуваат од 18 AWG кабел за AWG 10 Лесно се инсталира и собранието во Согласност со сите IEC регулативи за безбедност на Спецификации : Школка Материјал : ABS Номинална Струја : 250 V Оценет Напон : 16 A Големина : 60x33x25mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Pc Power Plug


Други карактеристики

Број На Модел На:
517A1A60356
Бренд Име:
OOTDTY

Најдобри понуди