• Неодамнешно
  • -7 %
92x28mm Нерѓосувачки Челик Врата Бел Притисни Копче за Префрлање екран на Допир Панел L15

92x28mm Нерѓосувачки Челик Врата Бел Притисни Копче за Префрлање екран на Допир Панел L15

DEN 101.00
DEN 108.48

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Посветен контрола на пристап на систем за поддршка на употреба на производот.
Метал интегрирани префрлете се направени од високо-сила цинк легура умре-кастинг, по високи-температура на боја, површински третман исклучителна убавина, никогаш нема да исчезнат, не рѓа, а не со атмосферска корозија, 28 MM ширина.
Погодна за вградување во тесна рамка врати
Карактеристики :
Специјален дизајн, нема механички неуспех
Директни ѕид инсталација, многу лесен за употреба во инженерство
500,000 време на тест квалификувани издржливост
Мулти-контакт излез, погоден за различни типови на барања за заклучување на вратата
Напредни системи за контрола на пристап назначени помошни производи
Работи на принцип : копчето не е притиснат пред коло е отворено, притиснете го копчето, нормално отворен контакти се поврзани, коло, исто така, е поврзан; другата е отворена
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Заврши Површина : По цртање и вбризгување на обработка
Копчето дел : употреба на никел-обложено бакар увозот на индустриски одделение копчето,
Животниот век : до 100 милиони пати
Панел Големина : 92x28mm/3.6x1.1" (Lx W)
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-1mm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
1 x Push Копчето Префрлате

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
1AA7000021
Карактеристики:
Други
Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CCC
Гаранција:
Други
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди