• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs KCD4 Зелена LED светло рокер switch 4 игли прекинувач за напојување 16A 250V 31*25mm

10pcs KCD4 Зелена LED светло рокер switch 4 игли прекинувач за напојување 16A 250V 31*25mm

DEN 133.00
DEN 148.32

Количина на стоки
Тековен

10pcs KCD4 Зелена LED светло рокер switch 4 игли прекинувач за напојување 16 A 250 V 31*25mm
Опис : име на Производ : рокер switch Материјал : метал, пластика Pin број : 4 Производ во боја : зелена Инсталација метод : монтажа Пакет количина : 10pcs Оценет оптоварување : 16 A 250 V Производ demension : 31*25мм Високо квалитетни и издржливи

Други карактеристики

Напон:
250V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
DexMRtiC
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1 година
тековната:
16A
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
CXKG--003
Име на производ:
Рокер Префрлате
Материјал:
Метални, Пластични
Pin Број:
4
Производ Во Боја:
Зелена
Инсталација Метод:
Монтажа

Најдобри понуди