• Неодамнешно
  • -8 %
168*54-120/200 mm алуминиум екструдиран куќиште PCB кутија matel електроника домување DIY

168*54-120/200 mm алуминиум екструдиран куќиште PCB кутија matel електроника домување DIY

DEN 420.00
DEN 456.00

Количина на стоки
Тековен

за количество барања.ако сакате да ни означите точната цена во фактура , ве молиме, известете нè кога означување цел . Ве молиме да оставите Позитивен фидбек кога сте задоволни со нашата работа. Cargos обично се пратени од Кина Пост или DHL , времето за испорака на Кина е околу 20-35 дена, и постои мал ризик.
Пакување
Widly Е Корисен
За Нас
Враќање политики
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. за комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок.)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата,
2. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Thi 145-54-200 mm (W-З-Л) Целосно Алуминиумска моќност засилувач Куќиште AMP Случај DIY ширина и висина може да го смени, но Предни/ Задни панели и должина можат да бидат прилагодени за задоволување на точниот барања на корисникот во барањето; исто Така, додавање на монтирање на протезата и така натаму; Површински третман може да се прилагоди како што anodize/песок експлозијата anodize/ свила екран/ ласерски engrave и дизајн. Објекти обично се означени како подарок /примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали или избегне увоз доход за вас .ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова .
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!.купувачот ни се одговорни за сите даночни и /или должност трошоци од страна на оваа земја.
Ништо не е јасно, ве молиме слободно контактирајте со нас , Ние ќе бидеме среќни да помогнеме . Ако не примите објект во рок од триесет дена , ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа . Сите производи се проверува и да се пакуваат и пакувани во добра состојба пред испраќање
5. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.
Производи Детали Структура : Подели 168*54-200 mm (W-З-Л) Целосно Алуминиумска моќност засилувач Куќиште AMP Случај DIY Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm
Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 2 АЛ 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Изберете Повеќе
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1.

Други карактеристики

боја:
100L Сребро, 120L сребро, 200L сребрена, црна 200L
Број На Модел На:
GOFW-016

Најдобри понуди