• Неодамнешно
  • -20 %
5Pcs 12mm 5 Pin RGBW конектор 5pin Конектор за PCB wire Кабел Женски џек спојка глава 1 / глава 2 конектор Нови

5Pcs 12mm 5 Pin RGBW конектор 5pin Конектор за PCB wire Кабел Женски џек спојка глава 1 / глава 2 конектор Нови

DEN 85.00
DEN 106.56

Количина на стоки
Тековен


12mm 5 Pin core RGBW 5050 LED Лента led wire Конектор Кабел Женски џек спојка светла
Карактеристики : 1 Употреба : . Поврзете 12mm PCB ширина 5pin RGBW 5050 LED лента не-водоотпорен без лемење 2 Конектор тип : 5pin 1 главата жица / 5pin 2 главата жица , лента да се соблече. 3 Вкупна должина : .15cm 4. Лесен и сигурен поврзување за Не водоотпорен led лента, без лемење Пакет се вклучени : 5pcs X RGBW led конектор кабел
ми светлина 2.4 G 9 W RGBW (RGB+Кул бело) Wifi E27 Led Сијалица Dimmable/Осветленост Прилагодливи светилка + 4 Зона далечински Бесплатен Превозот САД$ 28.88 /многу
парчиња / многу
RGBW 5 PIN Продолжување Wire Кабел Кабелот За 5050 3528 5630 RGB Топло Бела RGBW LED Лента, 100/Многу, трговија на Големо US$ 38.00 /многу
метри / многу
RGBW Нови 5 M 360led RGBWW 5050 led лента 24 V флексибилни газа светлината RGB бело Топло неверојатни led осилото светлина,Висока Осветленост US$ 39.99 /многу
метри / многу
5 M RGBW 5050 led лента 300led DC12 V флексибилна лента светлина RGB + Топло бела водоотпорен IP65 US$ 25.88 /многу
метри / многу
RGB + Топло бела 5 M 300leds IP67 5050 led лента DC12 V флексибилна лента, светлата RGBW лента осветлување НЕ-водоотпорен Нова 2014 US$ 23.00 /многу
метри / многу
Бесплатен превозот Нови 5 M 300led RGBW 5050 led лента DC12 V флексибилна лента светлина RGB бела водоотпорен IP65 неверојатни led осилото светлина US$ 25.55 /многу
милиметри / многу
Бесплатен превозот Нови 5 M 300led RGBW 5050 led лента DC12 V флексибилни газа светлината RGB бела неверојатни led осилото светлина,Гаранција : 2 години US$ 24.55 /многу
милиметри / многу
Бесплатен превозот Нови 5 M 300led RGBWW 5050 led лента DC12 V флексибилна лента светлина RGB Топло бела неверојатни led осилото светлина,на големо НИ$ 23.88 /многу
милиметри / многу

Други карактеристики

боја:
5Pin 1 главата жица, 5PIN 2 главата жица
Број На Модел На:
rgbw конектор

Најдобри понуди