• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен Превозот,Wallpad Пурпурна 2 Банди 2 Начин Водоотпорен Ѕид Допир Прекинувач,ПРЕДВОДЕНА од Стакло Ѕид Светлина на Допир Светлина Прекинувачи AC 110V~250V

Бесплатен Превозот,Wallpad Пурпурна 2 Банди 2 Начин Водоотпорен Ѕид Допир Прекинувач,ПРЕДВОДЕНА од Стакло Ѕид Светлина

DEN 1191.00
DEN 1401.60

Количина на стоки
Тековен


Бесплатен Превозот,Wallpad Пурпурна 2 Банди 2 Начин Водоотпорен Ѕид Допир Прекинувач,ПРЕДВОДЕНА од Стакло Ѕид Светлина на Допир Светлина Прекинувачи AC 110 V~250 V

Други карактеристики

Бренд Име:
wallpad
Гаранција:
12 Години
Број На Модел На:
86*86mm допир префрлате
Карактеристики:
Wallpad Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC,CQC,CE,RoHS
color1:
Виолетова
Функција:
2 Банди 2 Начин
Материјал:
Врвен квалитет Кристално Стакло
Внатрешниот материја:
Голем Сребро-никел Легиран Допир точка и КОМПЈУТЕР Материјал метал носителот
Гаранција:
12 Години
led индикатор:
led осветлување
Префрлете:
допир светлина се префрлите
ОЕМ:
Прифатена
сертификација:
CCC, CE

Најдобри понуди