• Неодамнешно
20inch RP TNC женски џек водоотпорен да SMA машки адаптер за полнач 50CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување на кабелот

20inch RP TNC женски џек водоотпорен да SMA машки адаптер за полнач 50CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување

DEN 254.40

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе го испратам до вас преку е-маил. вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред. ние работиме напорно за да бидете сигурни дека e Bay клиент 100% задоволни и да ги реши било каков проблем. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа.
* Ако примите погрешна предмети. Со почит.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем.
Ви благодариме и среќно!
Авторските права од страна на Tanger 2008-2014 Discription | Превозот | Плаќање |
.
>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контактирајте со нас да )
* Ние брод вашата нарачка во рок од 2 работни дена по уплатата примени ( освен за викенди и празници ).
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка. контактирајте со нас frist. не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД .
* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 8-15 ДОЛАРИ во фактура за превозот за да ги избегнете високите даноци.Должина : 50 CM/20 INCH
Добредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, било Кабли!
* Делови име : RP TNC женски џек водоотпорен да SMA машки plug RF Pigtail скокач Коаксијален кабел RG316 продолжување кабел
* Модел : RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел
* Никел-обложено машински месинг изградба
* Позлатени контакти - тефлон изолатор
* Технички карактеристики
* Отпорност : 50 ohm
* Можеби ќе треба други конектори : >> сите BNC Кабли
Пакет се вклучени*
1 x RP TNC женски (надвор завртка & машки pin внатре) за SMA машки (внатре завртка & машки pin внатре) RF Pigtail скокач RG316 кабел
Поврзани производи :
-
>> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Други карактеристики

Број На Модел На:
RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
RP TNC женски (надвор завртка & центар е женски pin)
Конектор Б:
SMA машки(внатре завртка & центар е машко, pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Должина:
50CM/20INCH
is_customized:
Yes

Најдобри понуди