• Неодамнешно
15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување кабелот 6inch TNC женски џек водоотпорен да SMA машки адаптер за полнач

15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување кабелот 6inch TNC женски џек водоотпорен да SMA машки адаптер

DEN 214.56

Количина на стоки
Тековен


* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД . не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.Должина : 15 CM/6 INCH
Добредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, било Кабли!
* Делови име : TNC женски џек водоотпорен да SMA машки plug RF Pigtail скокач Коаксијален кабел RG316 продолжување кабел
* Модел : RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел
* Никел-обложено машински месинг изградба
* Позлатени контакти - тефлон изолатор
* Технички карактеристики
* Отпорност : 50 ohm
* Можеби ќе треба други конектори : >> сите BNC Кабли
Пакет се вклучени*
1 x TNC женски (надвор завртка & женски pin внатре) за SMA машки (внатре завртка & машки pin внатре) RF Pigtail скокач RG316 кабел
Поврзани производи :
-
>> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
Ви благодариме и среќно!
Авторските права од страна на Tanger 2008-2014 Discription | Превозот | Плаќање |
. вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред.
* Ако примите погрешна предмети.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем.
* Ако времето за испорака во текот од 60days( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.
* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адреса
Земја
8 - 15 работни дена
16-25 работни дена
26-35 работни дена
>40 работни дена
Сад
70%
30%
0%
наплата или ре-превозот
Обединето Кралство
45%
45%
10%
Австралија, Канада
25%
65%
10%
Itlay Франција, Германија, Шпанија, Норвешка, Холандија, Финска
15%
75%
10%
Русија Украина
Данска Грција
Португалија Шведска
15%
70%
15%
Европски Земји
15%
70%
15%
Други Земји
10%
75%
15%
* Прифаќаме само за плаќање преку Зачувам Ali Pay Сметка. Ние ќе го испратам до вас преку е-маил. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.
* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 8-15 ДОЛАРИ во фактура за превозот за да ги избегнете високите даноци.

Други карактеристики

Број На Модел На:
RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
TNC женски (надвор завртка & центар е женски pin)
Конектор Б:
SMA машки(внатре завртка & центар е машко, pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Должина:
15cm/6inch
is_customized:
Yes

Најдобри понуди