• Неодамнешно
ELEWIND 22mm рамен копчето со завртка терминал притисни копче за префрлување(PM221F-10/S,CE,ROHS)

ELEWIND 22mm рамен копчето со завртка терминал притисни копче за префрлување(PM221F-10/S,CE,ROHS)

DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен


ELEWIND 22mm рамен копчето со завртка терминал притисни копче за префрлување(PM221 F-10/S,CE,ROHS)
Дел број : PM221 F-10/S
Инсталирајте дијаметар : 22mm
Вклучете оценка : 2 A/36 VDC
Облик : Рамни копчето
Функција : Еден (1 NO)
Терминал : Завртка терминал
Кора материјал : не ' рѓосувачки челик кора
IP оценка : IP65
Температура : - од 25 до 75 Степен
За повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!! Се истакна :
За Бесплатно полнење на Кина пост услуга, тоа не имаат стабилна превозот време, ние не cann
бидете сигурни дека goods100% може да се пристигне секоја земја sucessful во 60days. Значи, ако стоката не ги добиле на време, pls контактирајте ме, јас ќе ви обезбеди подобар начин за решавање на овој проблем.Ви благодариме.
Ние може да се направи под посебни барања(Тоа ќе се земе дополнителна наплата, pls контактирајте со нас прво, пред да ред) :
1. Ласерско гравирање за различни симбол или Осветлени симбол.
2. Различни метално тело боја може да се направи како Црвена , Зелена , Жолта ,Сина, Бела , Портокалова , Golded .
3.Специјален дизајн за голем дијаметар на 35mm) или small (мал дијаметар до 8mm.
4. Ние прифаќаме различни плаќање начин, како paypal,Т Т,Зачувам и така натаму.
5. Други посебни pls контакт со мене, ОЕМ или ODM за вас!!!!
Подолу pls проверете други производи прекинувач :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year
тековната:
3A
Бренд Име:
ELEWIND
Број На Модел На:
PM221F-10/S
Карактеристики:
станот копчето со завртка терминал

Најдобри понуди