• Неодамнешно
10pcs T5 ЛЕР Цевка Светилка со Конекторот се Прошири Кабел Бела Боја 2 Pin 2 Крај 300мм Бесплатен Превозот

10pcs T5 ЛЕР Цевка Светилка со Конекторот се Прошири Кабел Бела Боја 2 Pin 2 Крај 300мм Бесплатен Превозот

DEN 336.00

Количина на стоки
Тековен


Детали : Должина : околу 30cm Одговараат За : T5 ЛЕР Цевка Светилка поврзување Оценет Напон : 220 V Номинална Струја : 2.5 Пакет Вклучуваат : 10 компјутери T5 wire конектор

Други карактеристики

Бренд Име:
QINGYING
Број На Модел На:
2pin конектор
боја:
Бела
одговараат за:
T5 ЛЕР Цевка Светилка
Примена:
Осветлување
is_customized:
YES

Најдобри понуди