• Неодамнешно
20inch TNC женски џек да се RP SMA машки приклучок адаптер за полнач 50CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување на кабелот

20inch TNC женски џек да се RP SMA машки приклучок адаптер за полнач 50CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување

DEN 253.44

Количина на стоки
Тековен

Должина : 50 CM/20 INCH
Добредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, било Кабли!
* Делови име : TNC женски џек водоотпорен да RP SMA машки plug RF Pigtail скокач Коаксијален кабел RG316 продолжување кабел
* Модел : RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел
* Никел-обложено машински месинг изградба
* Позлатени контакти - тефлон изолатор
* Технички карактеристики
* Отпорност : 50 ohm
* Можеби ќе треба други конектори : >> сите BNC Кабли
Пакет се вклучени*
1 x TNC женски (надвор завртка & женски pin внатре) да RP SMA машки приклучок (внатре завртка & женски pin внатре) RF Pigtail скокач RG316 кабел
Поврзани производи :
-
>> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел.
* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 8-15 ДОЛАРИ во фактура за превозот за да ги избегнете високите даноци.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем.
>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контактирајте со нас да )
* Ние брод вашата нарачка во рок од 2 работни дена по уплатата примени ( освен за викенди и празници ).
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа. вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД .
Ви благодариме и среќно!
Авторските права од страна на Tanger 2008-2014 Discription | Превозот | Плаќање |
. ние работиме напорно за да бидете сигурни дека e Bay клиент 100% задоволни и да ги реши било каков проблем. контактирајте со нас frist. Ние ќе го испратам до вас преку е-маил.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.
* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адреса
Земја
8 - 15 работни дена
16-25 работни дена
26-35 работни дена
>40 работни дена
Сад
70%
30%
0%
наплата или ре-превозот
Обединето Кралство
45%
45%
10%
Австралија, Канада
25%
65%
10%
Itlay Франција, Германија, Шпанија, Норвешка, Холандија, Финска
15%
75%
10%
Русија Украина
Данска Грција
Португалија Шведска
15%
70%
15%
Европски Земји
15%
70%
15%
Други Земји
10%
75%
15%
* Прифаќаме само за плаќање преку Зачувам Ali Pay Сметка.

Други карактеристики

Број На Модел На:
RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
TNC женски (надвор завртка & центар е женски pin)
Конектор Б:
RP SMA машки (внатре завртка & центар е женски pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Должина:
50CM/20INCH
is_customized:
Yes

Најдобри понуди