• Неодамнешно
  • -18 %
Lumiled Гроздобер Извртени Кабел Flaxen Плетенка Текстилни Жица Ретро Бакар Електрична Жица Pendant Светлината Линија Светилки Кабелот 10Meters/Многу

Lumiled Гроздобер Извртени Кабел Flaxen Плетенка Текстилни Жица Ретро Бакар Електрична Жица Pendant Светлината Линија

DEN 785.00
DEN 957.12

Количина на стоки
Тековен


Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.да бидат слободни да контакт со нас,ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри. Но, тоа може да потрае некое проблеми и за нас.
ТНТ : Item испратени од ТНТ, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.0 ММ Дијаметар на Бакар 1. Ние имаме богато искуство на најголемиот дел цел извоз
EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.
Плаќање :
Ali Express Безбедност на плаќање; Ali Express Зачувам плаќање на услугата.
Од Дијаметар На Жица е 6.
Повратни Информации Политика :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски.
HK пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 денови.
Тежина на 10 метри : 360g.
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по расчисти исплата. Ова е затоа што сакате да се избегнат некои проблеми кои ќе влијаат на примање, како што се нејасно адреса, или личните барања или индивидуален стил е недостаток и така натаму.
За некое место како ОАЕ, Сингапур, .Сите предмети ќе бидат испратени од страна на EMS, DHL , FEDEX, UPS-от, ТНТ, кина пост, хонг конг пост.
Кина пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
mumuli
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип:
Изолирани
Број На Модел На:
TF01
Примена:
Апарати за домаќинство
Карактеристики:
Гроздобер Извртени Кабел Текстилни Жица
Изглед:
Ткаенина Извртени
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
ПВЦ
Жица Мерач:
2*0.75mm2
боја:
Flaxen
Is_customized:
Yes
Точка име :
Извртени Кабел Плетенка Lumiled Електрична Жица Гроздобер Светилка Кабелот
Примена:
Осветлување

Најдобри понуди