• Неодамнешно
  • -33 %
Aixy Led Triac Dimmer Висок напон 220V AC 100-240V Текст Задниот Раб Затемнување Ѕид Ротари Панел Прирачник Dimmer

Aixy Led Triac Dimmer Висок напон 220V AC 100-240V Текст Задниот Раб Затемнување Ѕид Ротари Панел Прирачник Dimmer

DEN 852.00
DEN 1272.00

Количина на стоки
Тековен


Aixy Led Triac Dimmer Висок напон 220 V AC 100-240 V Текст Задниот Раб Затемнување Ѕид Ротари Панел Прирачник Dimmer
Uin=100-240 V AC Uout=100-240 V AC
Lin=1.3 На Iout=1.2 Еден
Pout=120-288 W
Temp Опсег : -30 ℃ До + 50 ℃
ГОЛЕМИНА:86mm*86mm

Други карактеристики

боја:
Бела
Напон:
Ac100-240V
Тип На Објект:
Нежните
Број На Модел На:
S1-К
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Max. Оптоварување На Моќ:
120-288W
Гаранција:
2 година
Карактеристики:
AC Triac RF Dimmer
Бренд Име:
Aixy

Најдобри понуди