• Неодамнешно
  • -5 %
1pc N Машки да SMA Женски Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел Адаптер Приклучок Конектор Приклучок за Мобилен Телефон Мобилен Сигнал Бустер Repeater Засилувач

1pc N Машки да SMA Женски Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел Адаптер Приклучок Конектор Приклучок за Мобилен Телефон Мобилен

DEN 91.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


N Машки да SMA Женски Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел Адаптер Приклучок Конектор Приклучок за Мобилен Телефон Мобилен Сигнал Бустер epeater Засилувач
1pc N Машки да SMA Женски Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел Адаптер Приклучок Конектор Приклучок за Мобилен Телефон Мобилен Сигнал Бустер Repeater Засилувач
Точка законик : RTW808237 M Име : N Машки да SMA Женски
Пакување : (1) 1pc (пп торба) Комерцијални Одделение SMA Серија Адаптер Конектори : N-Тип Машки на SMA Женски Никел-Обложено Машински Месинг Изградба позлатени Контакти - Тефлон Изолатор R(БОГАТА ТЕХНИКА) Сосема Нов Технички карактеристики Темп.опсег : -65~ +165 (ЈП Кабел -~ +85) Вибрации : МИЛИ-STD-202,Метод 213 Impedanec : 50Ω
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Други карактеристики

Број На Модел На:
RTW808237M
Бренд Име:
R
Тип:
SMA
Модел:
N машки да SMA женски
is_customized:
Yes
Примена:
UHF, Осветлување
Пол:
Машки

Најдобри понуди