• Неодамнешно
  • -5 %
Само Заклучување, Контактирајте Со Јасно Покрие Црвено Итни Стоп Им Помогнам На Копчето Префрлате

Само Заклучување, Контактирајте Со Јасно Покрие Црвено Итни Стоп Им Помогнам На Копчето Префрлате

DEN 105.00
DEN 110.40

Количина на стоки
Тековен


Спецификација :
Име на производ Притисни Копче за Префрлање Контакт Тип 1 NO(Нормално Отворен) + 1 NC(Нормално Затвори) Акција Тип Latching О 10 A Ui 660 V Монтажа Дупка Кол 22mm/0.8" Фит Панел Дебелина(прилагодливи) 5mm/0.19".Макс Копчето Дијаметар 4cm / 1.5" Вкупната Големина 7.7 x 4.9 x 2.9 cm / 3.0" x 1.9" x 1.1"(L*W*T) Главен Материјал Пластика, Метал Главната Боја Црвена, Бела Тежина 61g Пакет Содржина 1 x Push Копчето Префрлате
Опис : 1 NO + 1 NC контакт тип, јасно покрие заштита, црвени пластични копчето, latching дизајн, 4 завртка терминали. На прекинувачи се структурирани compactly и управувани брзо и нежно, за итни стоп во индустријата со видлив печурки капа. Копчето брави кога се притиснати, пресврт до медиумите, прекинувачи се структурирани compactly и управувани брзо и нежно.

Други карактеристики

Број На Модел На:
LAY11
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Гаранција:
10000
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Копче
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди