• Неодамнешно
86mm*86mm 10A 250V 5 столбови 2pin НИ 3pin АУ ѕиден прекинувач панел приклучок за штекер

86mm*86mm 10A 250V 5 столбови 2pin НИ 3pin АУ ѕиден прекинувач панел приклучок за штекер

DEN 219.36

Количина на стоки
Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
AC 380 V 25 A 4 игли 3 фаза 4 жица ѕиден прекинувач приклучок за штекер

Други карактеристики

користат за:
Бојлери
Број На Модел На:
S1
Големина:
86*86
Max. Тековната:
10A
Max. Напон:
250V
Механички Живот:
10000
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди