• Неодамнешно
еден 4 игли телефон RJ11 штекер со единствена 8 пина RJ45 интернет ѕидниот штекер префрлате

еден 4 игли телефон RJ11 штекер со единствена 8 пина RJ45 интернет ѕидниот штекер префрлате

DEN 284.64

Количина на стоки
Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
еден 4 игли телефон RJ11 штекер со единствена 8 пина RJ45 интернет ѕидниот штекер префрлате

Други карактеристики

Број На Модел На:
S1
Големина:
86*86
Max. Тековната:
25A
Max. Напон:
250V
Механички Живот:
10000
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прекинувачи
користат за:
телефон/компјутер

Најдобри понуди