• Неодамнешно
10 Поставува Делфи GT Серија 16 Pin 15326863 15326868 Женски Машки Запечатени Водоотпорен Авто Автомобил Wire Конектор Автомобилската Домување Приклучок

10 Поставува Делфи GT Серија 16 Pin 15326863 15326868 Женски Машки Запечатени Водоотпорен Авто Автомобил Wire Конектор

DEN 2159.52

Количина на стоки
Тековен

Делфи GT Серија 16 Pin Женски Машки Запечатени Водоотпорен Авто Автомобил Жица Електричен Приклучок за Автомобилската Домување Plug 15326863
Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Други карактеристики

Број На Модел На:
DJY7162E-1.5-11 DJY7162E-1.5-21
Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
15326863 15326868
Примена:
Автомобилската
Пол:
Машки и женски

Најдобри понуди