• Неодамнешно
  • -8 %
220V 110V да 12V LED Светло Трансформатор Напојување Адаптер 2A + Женски Конектор за СМД 3528 LED Лента Светилка Топло Бела, Црвено CE

220V 110V да 12V LED Светло Трансформатор Напојување Адаптер 2A + Женски Конектор за СМД 3528 LED Лента Светилка Топло

DEN 6182.00
DEN 6720.00

Количина на стоки
Тековен


Влезен Напон : 100-240 V 50/60 Hz
Излезен Напон : DC 12 V
Излезна Струја : 2 A
Димензија : 80 мм x 50mm x 31 mm
Излез Адаптер : 5. Или можете да одберете да имате замена. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме . Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.1 mm
Примена : за СМД 3528 ЛЕР Флексибилни Газа Светлината
Power Plug : ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU (Ние ќе го испрати според вашиот локален стандард)
Пакетот Вклучува
1lot x 2 A Моќ Адаптер
1lot x Женски Конектор
Нашите Зборови :
1) Физички Производи кој сте го добиле можеби се разликуваат од листата слики затоа што на повеќе наврати, На Пример, различни леќи на Камерата, различни светлина средина , Времето итн. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Pls контактирајте со нас најпрво пред да ги испраќа назад. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Ние ќе го оставам ви 5-ѕвезда possitive повратни информации по ред заврши. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ние ќе се реши со вас заедно, ви благодариме. Покрај тоа, ако вашиот превозот адреса е оддалечена место за шпедиција (UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ, итн.
Опис
Prdouct : 2 A Напојување Трансформатор.
2) Ако не сте задоволни со стока, pls контактирајте со нас најпрво пред да замине негативен или неутрален повратни информации. Ако сме
не на страна на нашиот компјутер, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Се надевам дека pls остави истиот нас, ако сте задоволни со нив.
Плаќање :
Должност&Данок :
Увозни давачки,даноци и давачки не се includded во објектот цена или на превозот обвиненија. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации :
1) Прво на сите, ви благодариме за вашата поддршка и сите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
QUSOBGT
Влезниот Сигнал:
1
Материјал:
Алуминиум
Повратен Сигнал:
1
Излезниот Напон:
12v
Гаранција:
12month
Карактеристики:
лесен за користење
Влезен Напон:
AC100~240V
Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
XMGPS2
Производот:
2а напојување
тип 1:
за смд 3528 led лента светлина
тип 3:
за 12 volts led лента светлина
Тип 4:
осветлување трансформатор.
Тип 5:
за led јаже
Тип 6:
трансформатор 240v 12v
Тип 7:
исхраната 12v
Тип 8:
transformateur 220v 12v
Тип на 9:
220 v за 12v
тип 10:
трансформатор конвертор

Најдобри понуди