• Неодамнешно
5 столбови 10A 2p НИ 3P АУ ѕиден прекинувач штекер со двојно 2 начин двојна 2 банда push button

5 столбови 10A 2p НИ 3P АУ ѕиден прекинувач штекер со двојно 2 начин двојна 2 банда push button

DEN 273.12

Количина на стоки
Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
5 столбови 10 A 2p НИ 3 P АУ ѕиден прекинувач штекер со двоен начин двојна банда push button

Други карактеристики

користат за:
Бојлери
Број На Модел На:
S1
Големина:
86*86
Max. Тековната:
10A
Max. Напон:
250V
Механички Живот:
10000
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди