• Неодамнешно
  • -5 %
AC 380V 5A 12 Терминали 5 Ставови 2 И Пол Ротационен Селектор Cam Changeover Префрлате

AC 380V 5A 12 Терминали 5 Ставови 2 И Пол Ротационен Селектор Cam Changeover Префрлате

DEN 456.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен


Опис : Changeover switch главно погодни за електрични жици во прекинувач и глувчето кафез тип асинхрони мотор start-up, наназад, брзо прекинувачи, исто така, може да се направи конверзија на контрола коло. При инсталирањето на оваа Универзална Changeover Прекинувач, професионални техника е потребно.
Главната Боја Црвена, Бела, Црна Вкупната Големина 83 x 60 x 60mm/3.3" x 2.4" x 2.4"(L*W*H) Бренд DMiotech Земјата на Производство КИНА Терминали 12 Тело со Дијаметар 56mm/2.2," Модел LW6-2/D252 Моќ 4 KW Материјал Пластика, Метал О 5 A Ui 380 V Панел Големина 60 x 60 x 6mm/2.4" x 2.4" x 0.24"(L*W*T) Име на производ Changeover Switch Нето Тежина 197g Пол 2 Пакет Содржина 1 x Changeover Switch Позиции 5(0-4)

Други карактеристики

сертификација:
CCC,CE,CQC
Гаранција:
100000
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Карактеристики:
Префрлете
Број На Модел На:
SW26
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди