• Неодамнешно
CCC одобрени еден 220v 500w се прилагоди светилка светлина dimmer ротари ѕиден прекинувач panel

CCC одобрени еден 220v 500w се прилагоди светилка светлина dimmer ротари ѕиден прекинувач panel

DEN 356.16

Количина на стоки
Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
CCC одобрени еден 220v 500w се прилагоди светилка светлина dimmer ротари ѕиден прекинувач panel

Други карактеристики

Број На Модел На:
S1
Големина:
86*86
Max. Тековната:
10A
Max. Напон:
250V
Механички Живот:
10000
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прекинувачи
користат за:
светилка

Најдобри понуди