• Неодамнешно
  • -22 %
30sets 2.8 mm 9 Начин/pin Електрични Конектори Колекции Машки Женски Приклучок за Штекер За Мотор Автомобил и др. Бесплатен превозот Нови

30sets 2.8 mm 9 Начин/pin Електрични Конектори Колекции Машки Женски Приклучок за Штекер За Мотор Автомобил и др. Бесплатен

DEN 857.00
DEN 1099.20

Количина на стоки
Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$11
$20.35
$48.1
$27
$43.2
$16
$10.1
$39.5
wy-приклучок-крај
2.8 mm 9 Начин/pin Електрични Конектори Колекции Машки Женски Приклучок за Штекер За Мотор Автомобил и др. Бесплатен превозот Нови
Конектор сет содржи најлон школка со машки и со женски поддршка чиста месинг терминал, без кабел, според нивната потреба да притисок жици должина, многу флексибилен
Пакет содржи : 30 PCS

Други карактеристики

Бренд Име:
ZhaoNuoTe
Број На Модел На:
Адаптер

Најдобри понуди