• Неодамнешно
KR1204 433Mhz Реле Безжичниот Далечински Управувач Switch DC 12V Реле Модул Приемник

KR1204 433Mhz Реле Безжичниот Далечински Управувач Switch DC 12V Реле Модул Приемник

DEN 264.00

Количина на стоки
Тековен


Почитувани, Бидејќи батеријата е воздухот contraband во Кина,
ние ги испратите стоки без батерија
Како да се научат далечинскиот одговара за контрола модул
Избришете го кодот :
притиснете го надолу копче 8 пати ,LED треперење 5 пати потоа код избришани
Работен Режим :
1.Еден режим : (Притискање на работа ;Ослободување да престане)
①Delete кодот;②press надолу на "клуч" 1 време,LED светло до;③Press надолу remote "А",ПРЕДВОДЕНА треперење, OK (ок).
2. Авто-Заклучување : (Притиснете работа, повторно Притиснете стоп)
①Delete кодот;②press надолу на "клуч" 2 пати,LED светло до ;③Press надолу remote "А",ПРЕДВОДЕНА треперење,ОК
3.За да се префрлате на владата : (Притиснете "А" ,"А" работа ; Притиснете "Б", "А" престана, "Б" работа)
①Delete кодот ②press надолу на "клуч" 3 пати,LED светло нагоре;③Press надолу remote "А",ПРЕДВОДЕНА треперење ,OK (ок).
Забелешка :
1.Примачот Модул само поддршка за учење код (1527) на примачот
2.Примачот Модул не може да се програмира.
Поврзани производи:

Други карактеристики

Напон:
12V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Карактеристики:
4 начин
Бренд Име:
CNMAWAY
Број На Модел На:
KR1204
Далечински Растојание:
50M
Материјал:
Пластични
тековната:
10A
Гаранција:
1 година
сертификација:
CCC
Работен напон:
12v
Фреквенција:
433 MHz
Појавување На Владата:
Интелигентни Учење кодот
Број на работен режим:
7

Најдобри понуди