• Неодамнешно
  • -10 %
5pcs/број 1 машки и 2 женски BNC три-начин дво-насочно видео дистрибутер следи три-начин видео адаптер BNC пак двојно BNC женски

5pcs/број 1 машки и 2 женски BNC три-начин дво-насочно видео дистрибутер следи три-начин видео адаптер BNC пак двојно

DEN 259.00
DEN 288.00

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот
5pcs/LOTBNC три-начин дво-насочно видео дистрибутер следи три-начин видео адаптер BNC пак двојно BNC женски /Еден машки и две женски
Еден машки и две женски
Главната намена : за повеќето едноставно видео сигнал на дистрибуција, како што се видео еден по еден, сите начин да се земе на ТВ, сите начин да се пристапи до стекнување картичка.
Забелешка : Овој производ не сигнал засилување функција, може да не се целосно ќе го замени фармацевт функција, но едноставен и потоа функција.
Packge се Вклучени : 5pcs/број 1 машки и 2 женски
Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www.17track.net/en Препорачуваме :
Фото Галерија
Не мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail. Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин. Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping

Други карактеристики

Број На Модел На:
Еден машки и две женски
Бренд Име:
HJXY

Најдобри понуди