• Неодамнешно
  • -35 %
DC12 V LED 110 V до 220 V Моќ 1А 2А 3.2 A 5A 8.5 НА 10A 12.5 НА 16.5 НА 20A 30A СПРОВЕДЕНА Возачот Прекинувач Адаптер Трансформатор.

DC12 V LED 110 V до 220 V Моќ 1А 2А 3.2 A 5A 8.5 НА 10A 12.5 НА 16.5 НА 20A 30A СПРОВЕДЕНА Возачот Прекинувач Адаптер

DEN 254.00
DEN 391.68

Количина на стоки
Тековен

Други 20-35 работни дена (Brzil, Европа, Индија), точно време на испорака зависи од агенцијата за процесот. Без треперење на светлината и резултира LED живот.2 ЕДЕН 38 W : 85*58*32 мм DC12 V 5 A 60 W : 160*39*32 мм DC12 V 8. Ве молиме проверете ја вашата Али адреса на befor во право, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Целиот спектар на излезна струја е можно за LED осветлување со dimmable функција. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ова е совршен избор да се користи како ГЛАВЕН Двигател за сите видови на LED осветлување 3. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ОДГОВОРИ по добивањето на објектот. Заштедува до 90% во споредба со нормален светилки.5 НА 150 W : 175*47*37 мм DC12 V 16. Се минимизира драстична промена на климата. Долги часови на работа, 24 часа / ден е во ред, за производство на многу ниска топлина. Шок отпорни. кои сме ние : 1.
LED Драјвер ди Alimentazione AC220 на DC12 V 12 W 24 W 38 W 60 W 120 W 200 W 240 W 360 W LED Трансформатор Осветлување Адаптер
карактеристики : Школка Материјал : Метал Случај / Алуминиум Случај Ниска греење генерација за да се намали потрошувачката на енергија. Во голема мера се намали трошоци за одржување, подолг животен век. Парична казна напон излезниот напон е достапна за различни моќ состојба. Значително намалување на емисиите на јаглерод. Сите e-mail пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Archway, крошна и мост работ осветлување 4. Автомобил декорација 2. Ние нудиме на големо на услугата со голем попуст, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Такси превозот : 1. Добредојдовте на големо и купување, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку пошта или e-mail. Акцент Осветлување Акценти 8 Backlighting за марк писма 9 Слот Писмо Осветлување 10 Emergency осветлување на излез пат 11 bay осветлување 12 Package се Вклучени : 1 x DC12 V Има Управувано од Возачот DC12 V 1А 12 W : 70*38*32-милиметри DC12 V 2 A 24 W : 85*58*32 мм DC12 V 3. Ако не го добиете вашиот item (s) за 35 дена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress е-пошта или е-Маил, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ние се стремиме да се добие 100% задоволството на клиентите. Плаќање : 1. Контакт со нас на : 1. Ова е DC12 V Напојување Одделение за ЛЕР Молња, Безбедност, Надзор Систем, видео надзор за Безбедност Камера, Ip Камера, и др. Архитектонски декоративни осветлување 3. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни.

Други карактеристики

тековната:
12V1A 12W, 12V2A 24W, 12V3A 38W, 12V5A 60W, 12V8A 100W, 12V10W 120W, 12V12A 150W, 12V16A 200W, 12V20A 240W, 12V30A 360W
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Повратен Сигнал:
CC
Материјал:
Железо
Бренд Име:
vusum
Влезниот Сигнал:
CC
Излезниот Напон:
12v
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Гаранција:
2 години
Приклучок Тип:
Никој
Број На Модел На:
Долго напојување
Влезен Напон:
110V-220V
Карактеристики:
Долго напојување
Тежина:
0.1kg
Tipo dell'articolo:
Striscia
На член:
Просветувајќи Трансформатор.
Impermeabile:
No
Карактеристики:
Мал Волумен
моќ генератор:
Префрлете
Led Број/M:
факултативна
Спецификации (монистра светлина / m):
факултативна
Потрошувачка на енергија (W / m):
факултативна
Лента тип:
SMD

Најдобри понуди