• Неодамнешно
  • -18 %
Двојно глави E27 Ѕиден Штекер Таванот и Ѕидот Монтирани Светилка Штекер правоаголна Светилка Носителот Lumiled Ѕид Sconce Светилка за aisle влез

Двојно глави E27 Ѕиден Штекер Таванот и Ѕидот Монтирани Светилка Штекер правоаголна Светилка Носителот Lumiled Ѕид Sconce

DEN 590.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен


Двојно глави E27 Ѕиден Штекер Таванот и Ѕидот Монтирани Светилка Штекер правоаголна Светилка Носителот Lumiled Ѕид Sconce Светилка за aisle влез
Тип : Ѕид Светилка база
Материјал : Боја Железо+E27 светилка база
Извор на светлина : E27 Сијалица(Сијалица не вклучувајќи )
Големина : Base(length230mm, width80mm,Висина 20mm)
боја : исто како слика го покажува(злато, црна, бела, хром)
Влез : AC100-240 V

Други карактеристики

боја:
balck, злато, хром, бела
База Тип:
E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
База Материјал:
Железо,Метал
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
д-0175
Карактеристики:
ѕидот светилка база

Најдобри понуди