• Неодамнешно
Страна Монтирани L Форма Нерѓосувачки Челик Мала Подвижна Ликвидносна Позиција, Нивото На Водата Се Префрлите Страна Позиција Постоечкиот Прекинувач Позиција

Страна Монтирани L Форма Нерѓосувачки Челик Мала Подвижна Ликвидносна Позиција, Нивото На Водата Се Префрлите Страна

DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен


Производ параметри
Име На Производ
Нерѓосувачки плови топката се префрлите
Контакти
НЕМА+NC
Макс Контакт Оценка 50 W Max Switch Напон 220 VAC/200 VDC Max Switch Струја 0.5 А
Макс Контакт Отпор 100 ohm Температура Оценка -10 - +100 C
Плови Топката Материјал Од Не ' Рѓосувачки Челик
Плови Тело Материјал од не 'Рѓосувачки Челик Завртка Навој Дијаметар 9.5 mm/0.27" Боја на Тон Сребро.
L=100 MM 、150 MM 、200 MM、250 MM、300ММ、350 MM、400 MM、450 MM、500 MM、550 MM、600mm、650 MM、и така натаму.
ако ви треба други големина,можете да контактирате со нас.

Други карактеристики

боја:
1 метри, 150mm, 500mm, 400mm, 750mm, 800mm, 300мм, 550mm, 900mm, 700 мм, 600mm, 250mm, 1200mm, 650mm, 200mm, 450mm, 850mm, 110mm, 350mm
Напон:
220V
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CE,CCC,RoHS
Бренд Име:
makerele
Тип На Прекинувач:
полињата се префрлите
Гаранција:
1
Број На Модел На:
SLFS
Карактеристики:
плови префрлате
тековната:
100A
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
L

Најдобри понуди