• Неодамнешно
Криви игла plug pin HT5.08 2P 3P 4P 5P директни 8P приклучок тип терминал конектори 5.08 MM(10 парчиња)

Криви игла plug pin HT5.08 2P 3P 4P 5P директни 8P приклучок тип терминал конектори 5.08 MM(10 парчиња)

DEN 48.00

Количина на стоки
Тековен


Криви игла plug pin HT5.08 2 P 3 P 4 P 5 P директни 8 P приклучок тип терминал конектори 5.08 MM(10 парчиња)
300 V/10 A (14-26 AWG)

Други карактеристики

боја:
Приклучокот 2P, Plug 3P, Plug 4P, Plug 5P, Plug 8P, Криви игла 2P, Криви игла 3P, Криви игла 4P, Криви игла, 5P, Криви игла 8P, Директно игла 2P, Директно игла 3P, Директно игла 4P, Директно игла, 5P, Директно игла 8P
Број На Модел На:
HT5.08

Најдобри понуди