• Неодамнешно
  • -5 %
3pcs DIN Конектор 6 PIN женски DIN приклучок приклучок за панел монтажа Лемење Шасија фиксна wire конектор Компјутерски додатоци

3pcs DIN Конектор 6 PIN женски DIN приклучок приклучок за панел монтажа Лемење Шасија фиксна wire конектор Компјутерски

DEN 91.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


DIN Конектор 6 PIN женски DIN приклучок приклучок за панел монтажа Лемење Шасија фиксна wire конектор Компјутерски додатоци
Име на производ : Женски DIN приклучок приклучок за панел монтажа на Кабел Конектор
Пакување : (1) 3pc (пп торба) Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 6 Pin, Женски DIN приклучок Боја : Сребро + Црна

Други карактеристики

Број На Модел На:
RTW910075M
Бренд Име:
R
Тип:
Din
Модел:
Женски DIN приклучок Кабел Конектор
is_customized:
Yes
Примена:
UHF, Осветлување
Пол:
Женски

Најдобри понуди