• Неодамнешно
  • -5 %
1pcs Нови OP73 6AV6641-0AA11-0AX0 6AV6 641-0AA11-0AX0 / 6AV6640-0BA11-0AX0 6AV6 640-0BA11-0AX0 ОПЕРАТОР ПАНЕЛ Мембрана Тастатурата

1pcs Нови OP73 6AV6641-0AA11-0AX0 6AV6 641-0AA11-0AX0 / 6AV6640-0BA11-0AX0 6AV6 640-0BA11-0AX0 ОПЕРАТОР ПАНЕЛ Мембрана

DEN 1368.00
DEN 1440.00

Количина на стоки
Тековен


Повеќе од една е дозволено. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .
Плаќање
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Испорака
1.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
2.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.
3.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Повратни информации
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
3)се Врати превозот цената е обврска на купувачот.
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.
5)ве Молиме контактирајте со нас ако планирате да ни остави Неутрален/Негативна повратна информација или отворен спор ,тоа ќе биде подобро да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот да се направи сте 100% задоволство.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден !

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
630a
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Никој
сертификација:
CE
Гаранција:
3 месеци
Број На Модел На:
OP73
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди