• Неодамнешно
10pcs/многу DC 5.5x2.5mm 5.5*2,5 MM Моќ кабел Машки Приклучок Конектор Адаптер Пластични DC приклучок

10pcs/многу DC 5.5x2.5mm 5.5*2,5 MM Моќ кабел Машки Приклучок Конектор Адаптер Пластични DC приклучок

DEN 76.32

Количина на стоки
Тековен


10pcs/многу DC 5.5x2.5mm 5.5*2,5 MM Моќ кабел Машки Приклучок Конектор Адаптер Пластични DC приклучок
Напомена : следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Други карактеристики

Број На Модел На:
5525H
Бренд Име:
HENGCHANG

Најдобри понуди