• Неодамнешно
Бесплатен превозот 2 парчиња/Многу Црвени 4 Pin Светлина за вклучување/исклучување На Брод Копчето Switch 250V 15A AC AMP 125V/20A 3 тезги 6 стапки

Бесплатен превозот 2 парчиња/Многу Црвени 4 Pin Светлина за вклучување/исклучување На Брод Копчето Switch 250V 15A AC

DEN 52.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
црвена, сина, црна Стрела, жолта, зелена, црна
Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
15A 250V 20A 125V
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
ЕМК,CCC
Број На Модел На:
Прекинувачи
Гаранција:
1year

Најдобри понуди