• Неодамнешно
Бесплатен превозот 1set 10pin 1.5 m машки женски Гас Вентил за Контрола Елемент ФОЛКСВАГЕН Ауди Шкода конектори 1J0 973 815 1J0 973 815

Бесплатен превозот 1set 10pin 1.5 m машки женски Гас Вентил за Контрола Елемент ФОЛКСВАГЕН Ауди Шкода конектори 1J0 973

DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен


Опис : 1 X 10 начин машки&женски конектор за домување и вметнете 10 X машки&женски гума кабел печати 10 X машки&женски терминали Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици. Објектот слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Други карактеристики

боја:
1set, 2sets
Број На Модел На:
6X0973815/1J0973815/1J0973815

Најдобри понуди