• Неодамнешно
(2 ПАРЧИЊА/PACK) PCB Монтажа 1 Позиција Стерео Аудио Видео Џек РКА Женски Конектор ДВЕ дупка (W+R) РКА-210 Златна

(2 ПАРЧИЊА/PACK) PCB Монтажа 1 Позиција Стерео Аудио Видео Џек РКА Женски Конектор ДВЕ дупка (W+R) РКА-210 Златна

DEN 72.00

Количина на стоки
Тековен


Пакет За 2 парчиња
Златна РКА Конектор, Женски Аудио/Видео Џек Две Дупка РКА-210 Бели+Црвена
Поврзани со Златна РКА Конектор

Други карактеристики

Број На Модел На:
РКА-210
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
РКА

Најдобри понуди