• Неодамнешно
4PC 8 Pin Керамички Втичница Цевка на Врвот Вакуум Octal Вредност За KT88 EL34 6V6 6650 274B

4PC 8 Pin Керамички Втичница Цевка на Врвот Вакуум Octal Вредност За KT88 EL34 6V6 6650 274B

DEN 347.04

Количина на стоки
Тековен

8 нога цевка приклучок, scaffolding со дупки за монтажа, 38.7 mm панел,
отворање 26mm за KT88, EL34,6 V6274 B и други електронски цевки
Материјал : Керамички + Бакар Позлата
Боја : Златна
Работен Напон : 1500 V
Контакт Отпор повеќе од 0.01 Ohm
Големина : 48.5 x 31.5 mm
Погодни за : KT88,EL34,6 V6,274 B,и др
Пакетот вклучува : 4 x Керамички Сокети
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

боја:
Злато
Тип На Објект:
Светилка Основи

Најдобри понуди