• Неодамнешно
  • -10 %
1pc Стоматолошки Заб Четкање Наставни водич Модели Деца 's орален забната структура модел SL715

1pc Стоматолошки Заб Четкање Наставни водич Модели Деца 's орален забната структура модел SL715

DEN 691.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

На maxilla покажува средниот секачи, странични секачи, песјаци, premolars, катници, непцето и сл. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Пакетот ќе бидат означени како подарок или примерок за лична употреба со мала вредност, па you don't треба да се грижите за сопствени или даночни прашања.
Карактеристики :
Спецификации : Наставен Модел на Орален Проширување Чување модел избира mandibular и mandibular делови на нормални возрасни машки забите и е поврзан со телескопски цевки да се симулираат отворање и затворање и разни occlusal односи. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Во комбинација со настава, практична работа и други наставни методи, така што на децата да ја разберат основната структура на основни заби и основните функции, за да се разбере важноста за здравјето на забите, за да се разбере спречување на лошо забите и забите за знаење, за да се развие добра навика на стоматолошка заштита. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа трае по должината на времето за испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ако ви треба ни да се прогласи за оригинална вредност, ве молиме да ни остават порака кога ќе го поставите цел. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
skylundent
Број На Модел На:
SL715
Големина:
Small
Состојка:
ПВЦ

Најдобри понуди